Zář 26

Oslava Evropského dne jazyků – Akční Vyšehrad

Ve středu 25. září se žáci páté, sedmé, osmých a devátých tříd vypravili na výlet do Prahy, kde se při příležitosti Evropského dne jazyků zúčastnili interaktivního programu „Akční Vyšehrad“. Pro žáky vyšších ročníků byl tento program celý v anglickém jazyce. V rámci programu žáci společně s průvodcem formou hry o zlaťáky a diamanty objevovali historii Vyšehradu a dozvěděli se celou řadu zajímavostí. Děti měly také možnost projít se podél hradeb, užít si krásné výhledy na Prahu i Vltavu, navštívit slavný Vyšehradský hřbitov, kde jsou pochovány významné osobnosti české kultury, ale také jen tak v klidu pobýt za krásného počasí v krásném prostředí parku. A aby byl výlet „úplný“, zastavili jsme se na zpáteční cestě u McDonald´s, kde se žáci posilnili po náročném dni. Výlet se skvěle vydařil a všichni si odnesli mnoho krásných zážitků.
Těšíme se na další dobrodružství!
Mgr. Michaela Klapková Ozomová

Permanent link to this article: https://www.zskostany.cz/?p=5445