Led 23

4. místo v krajském finále ve florbalu

V úterý 14. 1. 2014 se ve Sportovní hale v Teplicích konalo Krajské finále ve florbalu – dívky 6., 7. tř. Základní škola Košťany vyslala do soutěže tým ve složení Andrea Gabrielová (7. tř.), Gabriela Navrátilová (7. tř.), Kateřina Michalková (7. tř.), Adéla Hrdličková (7. tř.), Kristýna Trumpusová (7. tř.), Daniela Pejšová (6. tř.), Natálie Forejtová (6. tř.) a Miloslava Škodová (6. tř.). Dívky bojovaly statečně a s plným nasazením a v několika zápasech se utkaly s nejlepšími školami z  Ústeckého kraje. Ze základní skupiny postoupily, ale v semifinále bohužel prohrály 4:2. Po chvíli odpočinku nastoupily na souboj o 3. místo. Zápas byl vyrovnaný a i v prodloužení se skóre nezměnilo. Zápas tedy musely zakončit nájezdy a ty bohužel naše dívky prohrály. Naše děvčata se umístila na krásném 4. místě. K tomuto místu jim moc gratulujeme a obdivujeme je, že se pustila do souboje s družstvy ze sportovních škol.

Permanent link to this article: https://www.zskostany.cz/?p=1884